Patrico159
  5. Patrico159

Patrico159

Lid sinds 2023 / HAMME (O.-VL.), België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Valentino Vago - Arte de scultura kopen? Bied vanaf 500!
Valentino Vago (1931-2018) Italiaans Arte de scultura
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouvaria-Wunsiedel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bouvaria-Wunsiedel
Afmetingen 25 x 25 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10