Val-Saint-Lambert (1826) Asbak wit glas
Bied mee
Afmetingen | 7 x 24 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2700 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 100
Lid sinds 2024 / Gentbrugge , België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
Gewicht | 2700 g |