RayanArt
  5. RayanArt

RayanArt

Lid sinds 2024 / De Meern, Nederland

8 aangeboden items / 2 verkochte items

Herman Brood - Hermannetje kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hermannetje
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Toon de Haas - Bij Huslenky kopen? Bied vanaf 150!
Toon de Haas (1929-2015) Nederlands Bij Huslenky
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Bob Immink - Veemarkt kopen? Bied vanaf 450!
Bob Immink (1930-1989) Nederlands Veemarkt
Afmetingen 102 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Willem Janssen - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 175!
Willem Janssen (1950) Nederlands Bosgezicht
Afmetingen 93 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Petrus Johannes Arendzen - Stilleven kopen? Bied vanaf 30!
Petrus Johannes Arendzen (1846-1932) Nederlands Engels Stilleven
Techniek Litho
Afmetingen 15 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jos Rovers - Boerderijen kopen? Bied vanaf 275!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Boerderijen
Afmetingen 94 x 161 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Boeren kopen? Bied vanaf 80!
Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925) Nederlands Boeren
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jan Schonk - Stilleven kopen? Bied vanaf 300!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Stilleven
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300