Roos123
  5. Roos123

Roos123

Lid sinds 2024 / Groningen , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Charles Donker - Rode Kool kopen? Bied vanaf 350!
Charles Donker (1940) Nederlands Rode Kool
Techniek Ets
Afmetingen 21.9 x 24.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 350