Timokerstens
  5. Timokerstens

Timokerstens

Lid sinds 2024 / Raamsdonksveer, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan den Hengst - Kijkje in Franse straat kopen? Bied vanaf 22!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Kijkje in Franse straat
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 24 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 22