Tonnie_H
  5. Tonnie_H

Tonnie_H

Lid sinds 2024 / Grootegast, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Bazuin - Zeer mooi werk kopen? Bied vanaf 350!
Jan Bazuin (1930-2003) Nederlands Zeer mooi werk
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Roelof Wildeboer - Zeer mooi werk kopen? Bied vanaf 350!
Roelof Wildeboer (1902-1989) Nederlands Zeer mooi werk
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Bazuin - Zeer mooi werk kopen? Bied vanaf 850!
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850