VBRoger
  5. VBRoger

VBRoger

Lid sinds 2024 / Namur, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Victor Vasarely - V A 8 kopen? Bied vanaf 145!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars V A 8
Afmetingen 21.3 x 21.3 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Victor Vasarely - V B 5 kopen? Bied vanaf 145!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars V B 5
Afmetingen 21.6 x 21.6 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 145