Lid sinds 2021 / Astene, België
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 59 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |