WALLEBEKE
  5. WALLEBEKE

WALLEBEKE

Lid sinds 2021 / Astene, België

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Roger Wittevrongel - rugzicht met afgezakte schouderbandjes kopen? Bied vanaf 125!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch rugzicht met afgezakte schouderbandjes
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Roger Wittevrongel - Uit de serie 'Twelve European Artists': Brussel kopen? Bied vanaf 75!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch Uit de serie 'Twelve European Artists': Brussel
Techniek Offset
Afmetingen 59 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75