Anton Heyboer (1924-2005) 3 (levens-) bomen
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 118 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500