Zwetsje
  5. Zwetsje

Zwetsje

Lid sinds 2022 / Zwolle, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Abraham Rademaker - Spaerwoude kopen? Bied vanaf 10!
Abraham Rademaker (1676-1735) Nederlands Spaerwoude
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10