Lid sinds 2024 / Alkmaar, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 62.5 x 70.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 8.5 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 0.5 x 0.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |