Altijdietsleuks
  5. Altijdietsleuks

Altijdietsleuks

Lid sinds 2023 / Grootebroek, Nederland

3 aangeboden items / 13 verkochte items

Kees Salentijn - Meisje kopen? Bied vanaf 100!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Meisje
Afmetingen 72.5 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Marc Chagall - Grand Palais kopen? Bied vanaf 250!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Grand Palais
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 50 cm (h x b)
€ 250
Henk Kastelijn - Herfst-Zomer. kopen? Bied vanaf 125!
Henk Kastelijn (1954-2005) Nederlands Herfst-Zomer.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 26 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125