Georg Jahn (1869-1941) Betende Alte Frau.
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 40.5 x 45 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75
Lid sinds 2023 / Grootebroek, Nederland
9 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Overig |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 127 x 75 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Afmetingen | 37 x 16 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 26 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Handbewerkt |
Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 41.5 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |