Altrud
  5. Altrud

Altrud

Lid sinds 2023 / Voerendaal, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Ruud van der Beele - drieluik kopen? Bied vanaf 50!
Ruud van der Beele (1949) Nederlands drieluik
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 42 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Marco Muusse - geen titel kopen? Bied vanaf 45!
Marco Muusse (1964) Nederlands geen titel
Afmetingen 97 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Luis Penin - gala de funeral kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans gala de funeral
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35