Lid sinds 2012 / Stutgart, Duitsland
27 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 92 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 68 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 33 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 35.2 x 46.4 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 57 x 46 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 42 x 59.5 cm (h x b) |
Drager | Karton |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 21 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 29.5 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 52 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 77.2 x 67.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 33 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 46.5 x 53.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 28 x 21.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 12.5 x 11.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 32.2 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19.1 x 15.1 cm (h x b) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 67.5 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 17.5 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |