Charles Kvapil (1884-1957) (1884-1967) stilleven pastel op karton
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 56.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95