Artwork_Orange
  5. Artwork_Orange

Artwork_Orange

Lid sinds 2022 / Bremen, Duitsland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Fred Taylor - Mittelmeer-Landschaft kopen? Bied vanaf 95!
Fred Taylor (1875-1963) Engels Mediterraan landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 31.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Tokusaburo Kobayashi - Japanische Landschaft mit Wassermühle kopen? Bied vanaf 90!
Tokusaburo Kobayashi (1884-1949) Japans Japans landschap met watermolen
Techniek Aquarel
Afmetingen 67.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90