ASchermer
  5. ASchermer

ASchermer

Lid sinds 2024 / AMSTERDAM, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Reinier Kamphuis - Landschap met bomen kopen? Bied vanaf 350!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands Landschap met bomen
Afmetingen 66 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Reinier Kamphuis - Landschap met sneeuw kopen? Bied vanaf 250!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands Landschap met sneeuw
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Reinier Kamphuis - Egmond kopen? Bied vanaf 250!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands Egmond
Afmetingen 50 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Reinier Kamphuis - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 750!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands Vaas met bloemen
Afmetingen 105 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Reinier Kamphuis - Landschap met hoeve kopen? Bied vanaf 200!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands Landschap met hoeve
Afmetingen 63 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200