Willem G.F. Jansen (1871-1949) Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 20 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 120
1 bieding