Bernardenbeppie
  5. Bernardenbeppie

Bernardenbeppie

Lid sinds 2020 / Aarle-Rixtel, Nederland

13 aangeboden items / 438 verkochte items

Peter van den Braken - Oktoberavond kopen? Bied vanaf 10!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Oktoberavond
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
8 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Chinese jonk. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Chinese jonk.
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Thomas Heesakkers - Koeien. kopen? Bied vanaf 250!
Thomas Heesakkers (1946) Nederlands Koeien.
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stilleven
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Amerikaans Winter.
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bekijk het. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Bekijk het.
Techniek Keramiek
Afmetingen 16 x 14 x 2 cm (h x b x d)
€ 10
Peter Brouwer - Stilleven bloemen. kopen? Bied vanaf 200!
Peter Brouwer (1935-2010) Nederlands Stilleven bloemen.
Afmetingen 107 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Thomas Heesakkers - Stilleven fruitschaal en bloemen. kopen? Bied vanaf 200!
Thomas Heesakkers (1946) Nederlands Stilleven fruitschaal en bloemen.
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Van Beers - Winter. kopen? Bied vanaf 100!
Jan Van Beers (1852-1927) Belgisch Winter.
Afmetingen 58 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corry Ammerlaan - Twee beeldjes. kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Twee beeldjes.
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Niet of onleesbaar gesigneerd - Straatje kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Straatje
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Drager Board
€ 10