Adam Jablonski (1936)
Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Bied mee
Afmetingen | 21.5 x 13 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1.22 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 60