Felicien Rops (1833-1898) Studie van een zittende man
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 15.6 x 8.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 500
1 bieding