Carine_Seys
  5. Carine_Seys

Carine_Seys

Lid sinds 2024 / ELEWIJT, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Edmond François Heirman - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 70!
Edmond François Heirman (1869-1957) Belgisch Bloemen in vaas
Afmetingen 89 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Edmond François Heirman - boten op rivier kopen? Bied vanaf 50!
Edmond François Heirman (1869-1957) Belgisch boten op rivier
Afmetingen 47 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50