Corneille (1922-2010) Wereldkerstcircus, Koninklijk Theater Carré 1990
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 118 x 83 cm (h x b) |
€ 25
Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Offset |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |