colfb
  5. colfb

colfb

Lid sinds 2015 / Duivendrecht, Nederland

3 aangeboden items / 145 verkochte items

Bernhard Luginbühl - Kunstmuseum Bern kopen? Bied vanaf 10!
Bernhard Luginbühl (1929-2011) Zwitsers Kunstmuseum Bern
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
€ 10
Titus Nolte - Titus Nolte, poster-ontwerp, 1986, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Titus Nolte (1955) Nederlands Titus Nolte, poster-ontwerp, 1986, gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Tonel (Ps.) - V.I.Lenin, Wat te doen? kopen? Bied vanaf 10!
Tonel (Ps.) (1958) Cubaans V.I.Lenin, Wat te doen?
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 14.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10