Lid sinds 2021 / Oostmalle, België
2 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 210 x 240 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |