Niet of onleesbaar gesigneerd Fraaie massief houten schilders ezel
Bied mee
Afmetingen | 175 x 56 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Huidig bod
€ 20
3 biedingen