Desmet
  5. Desmet

Desmet

Lid sinds 2024 / Brecht, België

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Rik Versonnen - bloemetjes in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Rik Versonnen (1918-1997) Belgisch bloemetjes in vaas
Afmetingen 55 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Rik Versonnen - Clown gezicht kopen? Bied vanaf 80!
Rik Versonnen (1918-1997) Belgisch Clown gezicht
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Rik Versonnen - groot landschap kopen? Bied vanaf 100!
Rik Versonnen (1918-1997) Belgisch groot landschap
Afmetingen 80 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Rik Versonnen - bloemenruiker kopen? Bied vanaf 30!
Rik Versonnen (1918-1997) Belgisch bloemenruiker
Afmetingen 79 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30