dionevanrijswijk
  5. dionevanrijswijk

dionevanrijswijk

Lid sinds 2024 / Benthuizen , Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Herman Brood - Pianist kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pianist
Afmetingen 97 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Herman Gordijn - Zittend met afgewend hoofd kopen? Bied vanaf 100!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zittend met afgewend hoofd
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100