dirK069
  5. dirK069

dirK069

Lid sinds 2023 / Amstelveen, Nederland

4 aangeboden items / 12 verkochte items

Dirk Broeder - Mossige atmosfeer ,landschap in aquarel. kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Mossige atmosfeer ,landschap in aquarel.
Techniek Aquarel
Afmetingen 70.5 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Dirk Broeder - Portret van B. kopen? Bied vanaf 97!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Portret van B.
Afmetingen 60.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 97
Dirk Broeder - Portret van P. kopen? Bied vanaf 88!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Portret van P.
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 88
Dirk Broeder - Landschap in de zomer. kopen? Bied vanaf 148!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Landschap in de zomer.
Techniek Gouache
Afmetingen 90.3 x 60.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148