Lid sinds 2023 / Amstelveen, Nederland
4 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 70.5 x 90.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60.5 x 80.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 90.3 x 60.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |