Lid sinds 2019 / Rosmalen, Nederland
18 aangeboden items / 57 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 106 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Rotaprint |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 25 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 101 x 132 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 22 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 38 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 67 x 100 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 32 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 34 x 38 cm (h x b) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 830 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |