Fojo
  5. Fojo

Fojo

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

24 aangeboden items / 219 verkochte items

Sjer Jacobs - gesigneerd keramiek beeldje kopen? Bied vanaf 175!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands gesigneerd keramiek beeldje
Techniek Keramiek
Afmetingen 12 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 259
Harry van Kuyk - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 36.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Jan Sierhuis - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 59!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 79!
Alvar Sunol (1935) Spaans gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Ad Petersen - foto's - met Portretten van Roland Topor en boek kopen? Bied vanaf 95!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands foto's - met Portretten van Roland Topor en boek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 95
Geurt van Dijk - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Yvan Theys - gesigneerde houtsnede -Peinzend kopen? Bied vanaf 59!
Yvan Theys (1936-2005) Belgisch gesigneerde houtsnede -Peinzend
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Poen de Wijs - ingelijste gesigneerde kleuren litho kopen? Bied vanaf 249!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands ingelijste gesigneerde kleuren litho
Techniek Litho
Afmetingen 73.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Ans Wortel - 4 stuks - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 399!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4 stuks - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Tom Eyzenbach - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 59!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Tom Eyzenbach - gesigneerde gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands gesigneerde gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Luis Filcer - gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Techniek Aquarel
Afmetingen 15 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Eef de Graaf - gesigneerde reliëfdruk kopen? Bied vanaf 149!
Eef de Graaf (1939) Nederlands gesigneerde reliëfdruk
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 295!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Frank Lodeizen - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 75.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Maarten Beks - gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 49!
Maarten Beks (1929-2001) Nederlands gesigneerde tekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Willy Plompen - gesigneerde zeefdruk op aluminiumpapier kopen? Bied vanaf 99!
Willy Plompen (1942) Belgisch gesigneerde zeefdruk op aluminiumpapier
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Guy Mees - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Guy Mees (1935-2003) Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 59