Freijn
  5. Freijn

Freijn

Lid sinds 2019 / Landgraaf, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan Sluijters - Litho van baby in pasteltinten kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Litho van baby in pasteltinten
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20