frv_b
  5. frv_b

frv_b

Lid sinds 2024 / Bazel, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Guy Denaigre - Naamloos kopen? Bied vanaf 60!
Guy Denaigre (1942-2005) Belgisch Naamloos
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 22 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60