GOLDBERG888
  5. GOLDBERG888

GOLDBERG888

Lid sinds 2022 / Wien, Oostenrijk

50 aangeboden items / 105 verkochte items

Wassily Kandinsky - "Kühle Streifen" - WG Bild-Kunst, Bonn - 1997 kopen? Bied vanaf 200!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans "Murnau - berglandschap met kerk"
Techniek Offset
Afmetingen 38.5 x 48 cm (h x b)
€ 200
Sam Francis - "Summer Nr. 2" - Original Ausstellungsposter kopen? Bied vanaf 280!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans "Galerie von Loeper" - Originele tentoonstellingsposter
Techniek Offset
Afmetingen 89 x 121 cm (h x b)
€ 280
Milan Sara - Fotographie für ein Kalender - Unikat (Erste Kopie) - handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Milan Sara (1937) Tsjechisch "Akt pod vodou" editie 10 - handgesigneerd
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 44.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Helmut Newton - "Cyberwomen 5" 2000 kopen? Bied vanaf 190!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Afmetingen 27.5 x 20.5 cm (h x b)
€ 190
Gerhard Richter - "The Israel Museum Jerusalem" 1995 Ausstellungs-Plakate kopen? Bied vanaf 300!
Gerhard Richter (1932) Duits "Lief koppel in het bos" 1995
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 61.5 cm (h x b)
€ 300
Helmut Newton - "Domestic Nude 7" - Limited Edition - nummeriert kopen? Bied vanaf 190!
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 190
Christo - "The Umbrellas, Japan" 1991 - Limited Edition - handsigniert kopen? Bied vanaf 399!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Umbrellas, Japan" 1991 - Gelimiteerde editie - handgesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 64 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Jiri Anderle - „DONNA" 1979 - Auflage 130 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Milan Sara - Fotographie für Kalender - Limited Edtion - handsigniert kopen? Bied vanaf 180!
Afmetingen 39.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Isabella Ritschl - Gemälde - handsigniert kopen? Bied vanaf 99!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Schilderij - handgesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Milan Sara - "Akt" - Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 59 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Wassily Kandinsky - "Murnau - Berglandschaft mit Kirche" kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
€ 200
Milan Sara - "Akt" - Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 280!
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 58.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Milan Sara - "Nymfa" - Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Afmetingen 39.5 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Jackson Pollock - "Lavendel Mist" - Ausstellungsplakate - National Gallery of Art - (XXL) kopen? Bied vanaf 300!
Jackson Pollock (1912-1956) Amerikaans "Lavender Mist" - tentoonstellingsposters -
Techniek Offset
Afmetingen 101 x 121 cm (h x b)
€ 300
Milan Sara - "Akt pod vodou" - Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Afmetingen 33.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Harry Langdon - "Angelina Jolie" - Fotoshooting" 11.01.1991 - Los Angeles - Blindstempel kopen? Bied vanaf 150!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Techniek C-Print
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Afmetingen 24.5 x 20 cm (h x b)
€ 150
Annie Leibovitz - „Angelina Jolie – Fotoshooting für Vanity Fair“ 2005 kopen? Bied vanaf 190!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Techniek Digitale Print
Afmetingen 23.5 x 34.5 cm (h x b)
€ 190
€ 150
Karl Fred Dahmen - "Zutritt verboten" 1972 - Auflage 75 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Karl Fred Dahmen - "Aufwärts" 1973 - Auflage 75 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Karl Fred Dahmen - Radierung - Auflage 500 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Milan Sara - "Akt" Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 150!
Techniek C-Print
Afmetingen 61 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jiri Anderle - "Geheime Unruhe" 1966. - Auflage 45 - handsigniert kopen? Bied vanaf 699!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Milan Sara - "Akt.." Auflage 10 - handsigniert kopen? Bied vanaf 150!
Techniek C-Print
Afmetingen 58 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jiri Anderle - „El Ladid" (Zyklus Kamasutra) 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 699!
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Philippe Halsman - Mappe "MARILYN" (3 Fotos) - Edition 250-signiert-nummeriert - RARITÄT kopen? Bied vanaf 1500!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 1.500
Günther Uecker - "Sarajevo" 2005 - Auflage 60 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 530!
Günther Uecker (1930) Duits "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 530
Gunter Damisch - "Rotwegverschlingung" 1997 - Auflage 33 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Gunter Damisch (1958-2016) "Rotwegverschlingung" 1997 - Editie 33 - handgesigneerd en genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 61.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Gunter Damisch - "Kangrünwege"1997 - Auflage 33 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
David LaChapelle - Angelina Jolie "Rolling Stone" - July 2001 kopen? Bied vanaf 120!
David LaChapelle (1963) Amerikaans Angelina Jolie
Techniek Digitale Print
Afmetingen 37.5 x 29 cm (h x b)
€ 120
Jack Youngerman - "Mandala (schwarz)" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 99!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008 kopen? Bied vanaf 200!
Mert Alas & Marcus Piggott (1971) Welsch Turks "Kate Moss" 2008
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 200
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 399!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen 75.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Milton Greene (1922-1985) Amerikaans Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Hilo Chen - "Beach 37" Auflage 250 - handsigniert-nummeriert (105 x 80 cm) kopen? Bied vanaf 400!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 80 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
David Roth - Siebdruck - Auflage 150 - signiert-nummeriet kopen? Bied vanaf 120!
David Roth (1942) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 150 - gesigneerd-genummerd
Afmetingen 75 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 500!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 500
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Techniek Offset
€ 300
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Jean Richardson (1940) Amerikaans "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jack Youngerman - "Galaxy Rot" 1989 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Gunter Damisch - "2 POLE" - Auflage 17 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Jiri Anderle - Jiři Anderle "Dohoda o zavržení" - Auflage XX - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Herb Ritts - "FRED, TIRES, HOLLYWOOD" 1984 - nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Afmetingen 20.2 x 30 cm (h x b)
€ 90
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 260!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Afmetingen 88 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260