Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 37 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 52 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |