hannekevanwijk
  5. hannekevanwijk

hannekevanwijk

Lid sinds 2023 / Blokker, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Gea Karhof - l’ aventure humaine kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands l’ aventure humaine
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Gea Karhof - a walk through the past kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands a walk through the past
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100