Friedrich Hartmann (1878-1961) Rothenburg a/d Tauber
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 55