Henkla1950
  5. Henkla1950

Henkla1950

Lid sinds 2016 / Warnsveld, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Diverse kunstwerken

George Pletser - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 75!
George Pletser (1871-1942) Nederlands Stilleven met bloemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75