Fré Drost (1907-1987) Scheveningen strand
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70