Hofkunst
  5. Hofkunst

Hofkunst

Lid sinds 2015 / Wapenveld, Nederland

6 aangeboden items / 91 verkochte items

Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 70!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Hein van der Meij - Op de uitkijk kopen? Bied vanaf 75!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Op de uitkijk
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Hein van der Meij - Achterhoek bij avond kopen? Bied vanaf 90!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Achterhoek bij avond
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Hein van der Meij - Indian summer 2 kopen? Bied vanaf 150!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Indian summer 2
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Hein van der Meij - Twenthe 10 kopen? Bied vanaf 125!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Twenthe 10
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125