Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
5 aangeboden items / 22 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 51 x 62 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 73 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 54 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |