Jan Montyn (1924-2015) Au-dessus de douleur
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 100
Lid sinds 2024 / Remersdaal , België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |