Raymond Pettibon (1957) Al mijn groupies, ondertekend
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 180
Lid sinds 2006 / Bad Waldsee, Duitsland
20 aangeboden items / 100 verkochte items
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 22.5 x 20.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 27.5 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 31 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Type | LP |
Type | LP |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 34 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 84 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 38.2 x 38.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |