jpniemeijer
  5. jpniemeijer

jpniemeijer

Lid sinds 2020 / Dronrijp, Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Jan Loman - Noorse reis kopen? Bied vanaf 1800!
Jan Loman (1918-2006) Nederlands Noorse reis
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Nikolaas Eekman - "Petites coulisses" kopen? Bied vanaf 550!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands "Petites coulisses"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550