Jan Eisenloeffel (1876-1957) geëmailleerde plaquette
Bied mee
Afmetingen | 15 x 15 x 0.03 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 60
Lid sinds 2024 / Limmen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |