KunsthandelMesley
  5. KunsthandelMesley

KunsthandelMesley

Lid sinds 2020 / Enkhuizen, Nederland

5 aangeboden items / 16 verkochte items

Peter Klashorst - Yellow Princess - zeefdruk - 125 ex. kopen? Bied vanaf 89!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Yellow Princess - zeefdruk - 125 ex.
Afmetingen 91 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Peter Klashorst - Face - zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Face - zeefdruk - 100 ex.
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Peter Diem - zonder titel - ingelijst - 250 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Peter Diem (1945) Nederlands zonder titel - ingelijst - 250 ex.
Afmetingen 62 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Afmetingen 62 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125