Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland
4 aangeboden items / 229 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 54 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 121 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |