Lid sinds 2019 / Den Bosch, Nederland
5 aangeboden items / 118 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 53 x 63 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 72 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 23 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |