Lid sinds 2024 / Leiden, Nederland
5 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 2.3 x 6 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 5.5 x 4.5 x 4 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 4 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 7.4 x 3.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 6.2 x 9.5 x 2.2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |