Marinus Vermeulen (1868-1941) Durgerdam
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
€ 250
Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
17 aangeboden items / 128 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 6 x 5 cm (h x b x d) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28.5 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 102 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 28 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 62.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 55 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 75 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13 x 13 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 137 x 174 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 12 x 24 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14 x 29 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3500 g |