Lid sinds 2024 / Best, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 150 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 86 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |